Závěrečné zkoušky

V rámci závěrečných zkoušek skládáš ústní část, písemnou část a praktickou zkoušku.

Termíny závěrečných zkoušek

  • Praktická zkouška: 2. 6. – 4. 6. 2021
  • Ústní zkouška: 16. 6. – 17. 6. 2021
  • Písemná zkouška se nekoná

    Organizační pokyny

    Praktická a ústní zkouška

    Praktická zkouška

    Na školním statku Vestec. Zahájení vždy v 7:00 v pracovním oděvu. Žáci se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu.

    Středa 2. 6. 2020

    1. BILÍK Daniel
    2. BŘÍZA Jiří
    3. BUREŠ Jan
    4. ČERNOHORSKÁ Sabina
    5. ČERVINKA Josef
    6. CHYBA Zdeněk
    7. DOLEJŠ Petr
    8. DONÁT Lukáš
    9. FILIPI Michael Daniel
    10. KAŠPAROVÁ Klára

    Čtvrtek 3. 6. 2020

    1. KOHOUT Matěj
    2. KOPECKÁ Tereza
    3. KORBELOVÁ Adéla
    4. LAŠTOVIČKA Štěpán
    5. LIEPOLD Tomáš
    6. MATĚJÍČKOVÁ Anežka
    7. NOVÁKOVÁ Zuzana
    8. PAVLÍK Matěj
    9. PECKOVÁ Tereza
    10. PTÁČEK Robin

    Pátek 4. 6. 2020

    1. ŠEPS Adam
    2. SKALA Michal
    3. ŠLAGROVÁ Natálie
    4. STÝBLO Vojtěch
    5. ŠULCOVÁ Simona
    6. ŠVADLENKA Jaroslav
    7. VÍTEK Martin
    8. VOPRŠALOVÁ Kristýna
    9. ZAHRADNÍČKOVÁ Nikola Kristýna

    Ústní zkouška

    Se koná od 8:00 v odborné učebně č. dveří 329 – třetí patro

    Středa 16. 6. 2021

    Jméno a příjmení

    příprava

    zkouška

    BILÍK Daniel

    7:55 – 8:15

    8:15 – 8:30

    BŘÍZA Jiří

    8:15 – 8:30

    8:30 – 8:45

    BUREŠ Jan

    8:30 – 8:45

    8:45 – 9:00

    ČERNOHORSKÁ Sabina

    8:45 – 9:00

    9:00 – 9:15

    ČERVINKA Josef

    8:55 – 9:15

    9:15 – 9:30

    CHYBA Zdeněk

    9:15 – 9:30

    9:30 – 9:45

    DOLEJŠ Petr

    9:30 – 9:45

    9:45 – 10:00

    DONÁT Lukáš

    9:45 – 10:00

    10:00 – 10:15

    FILIPI Michael Daniel

    10:00 – 10:15

    10:15 – 10:30

    KAŠPAROVÁ Klára

    10:15 – 10:30

    10:30 – 10:45

    KOHOUT Matěj

    10:30 – 10:45

    10:45 – 11:00

    KOPECKÁ Tereza

    10:40 – 11:00

    11:00 – 11:15

    KORBELOVÁ Adéla

    11:00 – 11:15

    11:15 – 11:30

    LAŠTOVIČKA Štěpán

    11:15 – 11:30

    11:30 – 11:45

    LIEPOLD Tomáš

    11:30 – 11:45

    11:45 – 12:00

    Čtvrtek 17. 6. 2021

    Jméno a příjmení

    příprava

    zkouška

    MATĚJÍČKOVÁ Anežka

    7:50 – 8:15

    8:15 – 8:30

    NOVÁKOVÁ Zuzana

    8:15 – 8:30

    8:30 – 8:45

    PAVLÍK Matěj

    8:30 – 8:45

    8:45 – 9:00

    PECKOVÁ Tereza

    8:45 – 9:00

    9:00 – 9:15

    PTÁČEK Robin

    8:55 – 9:15

    9:15 – 9:30

    SKALA Michal

    9:15 – 9:30

    9:30 – 9:45

    ŠLAGROVÁ Natálie

    9:30 – 9:45

    9:45 – 10:00

    STÝBLO Vojtěch

    9:45 – 10:00

    10:00 – 10:15

    ŠULCOVÁ Simona

    10:00 – 10:15

    10:15 – 10:30

    ŠVADLENKA Jaroslav

    10:05 – 10:30

    10:30 – 10:45

    VÍTEK Martin

    10:25 – 10:45

    10:45 – 11:00

    VOPRŠALOVÁ Kristýna

    10:45 – 11:00

    11:00 – 11:15

    ZAHRADNÍČKOVÁ Nikola Kristýna

    10:55 – 11:15

    11:15 – 11:30

    Zkušební komise

    Předseda: Ing. Miroslava Novotná (SOU včelařské – Včelařské vzdělávací centrum, o. p. s.

    Místopředseda: Ing. Anna Pochobradská

    Třídní učitel: Mgr. Ivana Hrubá

    Další členové komise:


    Praktická zkouška

    Učitelé odborného výcviku

    Bc. Vojtěch Ventluka
    Pavlína Odvárková
    Bc. Jiří Soukup
    Vojtěch Malinský
    Mgr. Jiří Raušer
    Ing. Josef Janotka
    Ing. Pavel Hrubý
    Bc. Romana Žampachová

    Ústní zkouška

    Učitelé odborných předmětů

    Ing. Pavel Hrubý
    Ing. Markéta Herzánová
    Ing. Josef Janotka
    Mgr. Daniela Mihulková

    Odborník z praxe

    Miroslav Pravda

    Třídní učitel

    Mgr. Ivana Hrubá

    Potřebuješ poradit?

    Zeptej se učitele