Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Závěrečné zkoušky

Závěrečné zkoušky

Termín konání závěrečných zkoušek: 2. června – 19. června 2020

Zkušební komise

Předseda: Ing. Miroslava Novotná(SOU včelařské – Včelařské vzdělávací centrum, o. p. s.
Místopředseda: Ing. Anna Pochobradská
Třídní učitel: Ing. Karel Vondra
Další členové komise

Praktická zkouška z odborného výcviku

Učitelé odborného výcviku
Bc. Vojtěch Ventluka
Pavlína Odvárková
Bc. Jiří Soukup
Vojtěch Malinský
Mgr. Jiří Raušer
Ing. Milan Böhm

Ústní zkouška

Učitelé odborných předmětů
Ing. Pavel Hrubý
Ing. Markéta Herzánová
Ing. Karel Vondra
PhDr. Iva Bergmanová

Odborník z praxe

Miroslav Pravda

Třídní učitel

Ing. Karel Vondra

Jmenný seznam 3. F

  1. BALICKÝ Vojtěch
  2. BROŽEK Petr
  3. DALECKÝ František
  4. HOUDEK Jiří
  5. JELÍNEK Jan
  6. KAFKA Martin
  7. KREJČOVÁ Kateřina
  8. KULHÁNEK Lukáš
  9. MINAŘÍK Radek
  10. MORÁVEK Michal
  11. NĚMCOVÁ Tereza
  12. PŮLPÁNOVÁ Kateřina
  13. TICHÁ Markéta

Organizační pokyny

Písemná zkouška 2. 6. 2020

Zahájení od 8:00 ve třídě 3.F č. dveří 211 – druhé patro, Žáci s PO mají prodloužený čas na písemnou práci podle doporučení školského pedagogického zařízení.

Praktická zkouška 4. 6. – 5. 6. 2020

Na školním statku Vestec. Zahájení vždy v 7:00 v pracovním oděvu. Žáci se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu.

čtvrtek 4. 6. 2020

  1. BALICKÝ Vojtěch
  2. BROŽEK Petr
  3. DALECKÝ František
  4. HOUDEK Jiří
  5. JELÍNEK Jan
  6. KAFKA Martin
  7. KREJČOVÁ Kateřina

pátek 5. 6. 2020

  1. KULHÁNEK Lukáš
  2. MINAŘÍK Radek
  3. MORÁVEK Michal
  4. NĚMCOVÁ Tereza
  5. PŮLPÁNOVÁ Kateřina
  6. TICHÁ Markéta

Ústní zkouška 19. 6. 2020

Se koná od 8:00 v odborné učebně č. dveří 329 – třetí patro

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BALICKÝ Vojtěch

8:00 – 8:15

8:15 – 8:30

BROŽEK Petr

8:15 – 8:30

8:30 – 8:45

DALECKÝ František

8:30 – 8:45

8:45 – 9:00

HOUDEK Jiří

8:45 – 9:00

9:00 – 9:15

JELÍNEK Jan

9:00 – 9:15

9:15 – 9:30

KAFKA Martin

9:15 – 9:30

9:30 – 9:45

KREJČOVÁ Kateřina

9:30 – 9:45

9:45 – 10:00

KULHÁNEK Lukáš

9:40 – 10:00

10:00 – 10:15

MINAŘÍK Radek

10:00 – 10:15

10:15 – 10:30

MORÁVEK Michal

10:15 – 10:30

10:30 – 10:45

NĚMCOVÁ Tereza

10:30 – 10:45

10:45 – 11:00

PŮLPÁNOVÁ Kateřina

10:45 – 11:00

11:00 – 11:15

TICHÁ Markéta

10:55 – 11:15

11:15 – 11:30

Chrudim 12. 5. 2020
Ing. Stanislav Valášek
ředitel školy