Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Závěrečné zkoušky

Závěrečné zkoušky

Termín konání závěrečných zkoušek: 2. června – 17. června 2021

Organizační pokyny

Písemná zkouška se nekoná

Praktická zkouška 2. 6. – 4. 6. 2021

Ústní zkouška 16. 6. – 17. 6. 2021

Zkušební komise

Předseda: Ing. Miroslava Novotná (SOU včelařské – Včelařské vzdělávací centrum, o. p. s.
Místopředseda: Ing. Anna Pochobradská
Třídní učitel: Mgr. Ivana Hrubá
Další členové komise

Praktická zkouška z odborného výcviku

Učitelé odborného výcviku
Bc. Vojtěch Ventluka
Pavlína Odvárková
Bc. Jiří Soukup
Vojtěch Malinský
Mgr. Jiří Raušer
Ing. Josef Janotka
Ing. Pavel Hrubý
Bc. Romana Žampachová

Ústní zkouška

Učitelé odborných předmětů
Ing. Pavel Hrubý
Ing. Markéta Herzánová
Ing. Josef Janotka
Mgr. Daniela Mihulková

Odborník z praxe
Miroslav Pravda

Třídní učitel
Mgr. Ivana Hrubá

Jmenný seznam 3. F

  1. BILÍK Daniel
  2. BŘÍZA Jiří
  3. BUREŠ Jan
  4. ČERNOHORSKÁ Sabina
  5. ČERVINKA Josef
  6. CHYBA Zdeněk
  7. DOLEJŠ Petr
  8. DONÁT Lukáš
  9. FILIPI Michael Daniel
  10. KAŠPAROVÁ Klára
  11. KOHOUT Matěj
  12. KOPECKÁ Tereza
  13. KORBELOVÁ Adéla
  14. LAŠTOVIČKA Štěpán
  15. LIEPOLD Tomáš
  16. MATĚJÍČKOVÁ Anežka
  17. NOVÁKOVÁ Zuzana
  18. PAVLÍK Matěj
  19. PECKOVÁ Tereza
  20. PTÁČEK Robin
  21. SKALA Michal
  22. ŠLAGROVÁ Natálie
  23. STÝBLO Vojtěch
  24. ŠULCOVÁ Simona
  25. ŠVADLENKA Jaroslav
  26. VÍTEK Martin
  27. VOPRŠALOVÁ Kristýna
  28. ZAHRADNÍČKOVÁ Nikola Kristýna

Organizační pokyny

Praktická zkouška 2. 6. – 4. 6. 2021

Na školním statku Vestec. Zahájení vždy v 7:00 v pracovním oděvu. Žáci se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu.
Středa 2. 6. 2020

  1. BILÍK Daniel
  2. BŘÍZA Jiří
  3. BUREŠ Jan
  4. ČERNOHORSKÁ Sabina
  5. ČERVINKA Josef
  6. CHYBA Zdeněk
  7. DOLEJŠ Petr
  8. DONÁT Lukáš
  9. FILIPI Michael Daniel
  10. KAŠPAROVÁ Klára

Čtvrtek 3. 6. 2020

  1. KOHOUT Matěj
  2. KOPECKÁ Tereza
  3. KORBELOVÁ Adéla
  4. LAŠTOVIČKA Štěpán
  5. LIEPOLD Tomáš
  6. MATĚJÍČKOVÁ Anežka
  7. NOVÁKOVÁ Zuzana
  8. PAVLÍK Matěj
  9. PECKOVÁ Tereza
  10. PTÁČEK Robin

Pátek 4. 6. 2020

  1. ŠEPS Adam
  2. SKALA Michal
  3. ŠLAGROVÁ Natálie
  4. STÝBLO Vojtěch
  5. ŠULCOVÁ Simona
  6. ŠVADLENKA Jaroslav
  7. VÍTEK Martin
  8. VOPRŠALOVÁ Kristýna
  9. ZAHRADNÍČKOVÁ Nikola Kristýna

Ústní zkouška

Se koná od 8:00 v odborné učebně č. dveří 329 – třetí patro

Středa 16. 6. 2021

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BILÍK Daniel

7:55 – 8:15

8:15 – 8:30

BŘÍZA Jiří

8:15 – 8:30

8:30 – 8:45

BUREŠ Jan

8:30 – 8:45

8:45 – 9:00

ČERNOHORSKÁ Sabina

8:45 – 9:00

9:00 – 9:15

ČERVINKA Josef

8:55 – 9:15

9:15 – 9:30

CHYBA Zdeněk

9:15 – 9:30

9:30 – 9:45

DOLEJŠ Petr

9:30 – 9:45

9:45 – 10:00

DONÁT Lukáš

9:45 – 10:00

10:00 – 10:15

FILIPI Michael Daniel

10:00 – 10:15

10:15 – 10:30

KAŠPAROVÁ Klára

10:15 – 10:30

10:30 – 10:45

KOHOUT Matěj

10:30 – 10:45

10:45 – 11:00

KOPECKÁ Tereza

10:40 – 11:00

11:00 – 11:15

KORBELOVÁ Adéla

11:00 – 11:15

11:15 – 11:30

LAŠTOVIČKA Štěpán

11:15 – 11:30

11:30 – 11:45

LIEPOLD Tomáš

11:30 – 11:45

11:45 – 12:00

Čtvrtek 17. 6. 2021

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

MATĚJÍČKOVÁ Anežka

7:50 – 8:15

8:15 – 8:30

NOVÁKOVÁ Zuzana

8:15 – 8:30

8:30 – 8:45

PAVLÍK Matěj

8:30 – 8:45

8:45 – 9:00

PECKOVÁ Tereza

8:45 – 9:00

9:00 – 9:15

PTÁČEK Robin

8:55 – 9:15

9:15 – 9:30

SKALA Michal

9:15 – 9:30

9:30 – 9:45

ŠLAGROVÁ Natálie

9:30 – 9:45

9:45 – 10:00

STÝBLO Vojtěch

9:45 – 10:00

10:00 – 10:15

ŠULCOVÁ Simona

10:00 – 10:15

10:15 – 10:30

ŠVADLENKA Jaroslav

10:05 – 10:30

10:30 – 10:45

VÍTEK Martin

10:25 – 10:45

10:45 – 11:00

VOPRŠALOVÁ Kristýna

10:45 – 11:00

11:00 – 11:15

ZAHRADNÍČKOVÁ Nikola Kristýna

10:55 – 11:15

11:15 – 11:30

 

Chrudim 27. 5. 20121
Ing. Stanislav Valášek
ředitel školy