Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > VOŠ > Absolutorium > Rozpis V3A

Rozpis Absolutorií V3A

Termín konání absolutoria: 24. června 2019

Složení zkušební komise

Předseda: Ing. Karel Dubský (Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie Vodňany)
Místopředseda: Ing. Markéta Herzánová
Třídní učitel: Mgr. Josef Vozanka
Odborník z praxe: Ing. Zdeněk Odvárka

 

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Jazyková zkouška

Anglický jazyk

Ing. Renata Zoubková

Mgr. Kateřina Pilná

Teoretická zkouška

EŽP
PŽP

OTŽ

Ing. Romana Zaňková
Mgr. Josef Vozanka
JUDr. Hana Mikanová
Mgr. Josef Vozanka

RNDr. Roman Linhart

Obhajoba absolventské práce

Obhajoby absolventských prací povedou vedoucí příslušných prací a oponenti, kteří dle podkladu zpracovaných školou byli ředitelem školy jmenováni členy zkušební komise.

Organizační pokyny

Zahajovací schůzka  stálých členů zkušební komise 24. června 2019 v 8:20 v ředitelně školy. Místnost pro absolutoria učebna č. 329, hlavní budova.
Harmonogram práce zkušební komise

  • zahájení zkušebního dne představením skupiny studentů,
  • časový rozpis částí absolutoria,
  • časový prostor pro dílčí hodnocení a polední přestávky,
  • časový prostor pro celková hodnocení,
  • čas k vyhlášení výsledků zkoušek.

Vyhlášení výsledků absolutorií
bude následovat každý po hodnocení v komisi.

Slavnostní vyřazení, předání vysvědčení a diplomů bude ve středu 26. 6. od 10:00 v obřadní síni MěÚ Chrudim (nová radnice).

Jmenný seznam V3A

DOLEŽALOVÁ Eva

ANJ

DOLEŽALOVÁ Žaneta        

ANJ

MELICHAR Dominik

ANJ

MÍČOVÁ Michaela

ANJ

MRÁZKOVÁ Alena

ANJ

VACKOVÁ Kristýna

ANJ

ČASOVÝ ROZPIS ABSOLUTORIÍ   V3A

Pondělí 24. 6. 2019

8:30 hod. představení studentů

Teoretická zkouška

jméno příjmení

příprava

zkouška

DOLEŽALOVÁ Eva

8:40 – 9:00

9:00 – 9:20

DOLEŽALOVÁ Žaneta

9:00 – 9:20

9:20 – 9:40

MELICHAR Dominik

9:20 – 9:40

9:40 – 10:00

MÍČOVÁ Michaela

9:40 – 10:00

10:00 –10:20

MRÁZKOVÁ Alena

10:00 –10:20

10:20 – 10:40

VACKOVÁ Kristýna

10:20 – 10:40

10:40 – 11:00

Anglický jazyk

jméno příjmení

příprava

zkouška

DOLEŽALOVÁ Eva

10:40 – 11:00

11:00 – 11:20

DOLEŽALOVÁ Žaneta

11:00 – 11:20

11:20 – 11:40

MELICHAR Dominik

11:20 – 11:40

11:40 – 12:00

MÍČOVÁ Michaela

11:40 – 12:00

12:00 – 12:20

MRÁZKOVÁ Alena

12:00 – 12:20

12:20 – 12:40

VACKOVÁ Kristýna

12:20 – 12:40

12:40 – 13:00

Obhajoba ABP

jméno příjmení

příprava

zkouška

DOLEŽALOVÁ Eva

12:40 – 13:00

13:00 – 13:20

DOLEŽALOVÁ Žaneta

13:00 – 13:20

13:20 – 13:40

MELICHAR Dominik

13:20 – 13:40

13:40 – 14:00

MÍČOVÁ Michaela

13:40 – 14:00

14:00 – 14:20

MRÁZKOVÁ Alena

14:00 – 14:20

14:20 – 14:40

VACKOVÁ Kristýna

14:20 – 14:40

13:40 – 15:00

V Chrudimi 11. 6. 2019  
Ing Stanislav Valášek
Ředitel školy