Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity > Rozpis 5D

Rozpis maturitních zkoušek 5.D

Termín konání praktické maturitní zkoušky: 8. června – 9. června 2020
Termín konání ústní a profilové části společné maturitní zkoušky: 10. června – 11. června 2020
Předseda: Ing. Jan Račanský (Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun)
Místopředseda: Mgr. ivana Hrubá
Třídní učitel: Ing. Romana Zaňková

Ústní část společné maturitní zkoušky

Předmět

Hodnotitelé

 

Český jazyk a literatura

Mgr. Marie Viková

PaeDr. Eva Bidmonová

Anglický jazyk

Ing. Renata Zoubková

Mgr. Kateřina Pilná

Německý jazyk

PhDr. Iva Bergmanová

Mgr. Marta Řeháčková

Profilová část společné maturitní zkoušky

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Zemědělské předměty
Ekonomické předměty
Praktická zkouška

Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Romana Zaňková
Ing. Pavel Hrubý

Ing. Pavel Hrubý
Ing. Stanislav Valášek
Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Karel Vondra

Organizační pokyny

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky
Se koná od 8. 6. do 11. 6. 2020 v odborné učebně č. dveří 230
Studenti se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu

Praktické

maturitní zkoušky 8. 6. 2020 – 9. 6. 2020
Začátek v 7:30 na školním statku ve Vestci v pracovním oděvu.
Hodnocení praktických zkoušek – každý den po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Ústní a profilová

maturitní zkouška 10. 6 – 11. 6. 2020
Časový harmonogram zkoušení předmětů je uveden u každého dne.
Hodnocení ústních zkoušek – vždy po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Všichni žáci se dostaví k převzetí maturitního vysvědčení a podpisu maturitního protokolu.

Jmenný seznam 5. D

ADÁMEK Petr

ANJ

CHMELÍK Radek

ANJ

DRMOLOVÁ Ivana

ANJ

DUCHOŇOVÁ Lucie

ANJ

HAŠKOVÁ Olga

ANJ

KAMENICKÝ Ondřej

MAT

KAPKOVÁ Michaela

ANJ

MACHOVÁ Alena

ANJ

NEPOVÍMOVÁ Monika

NEJ

SCHNEIDER František

ANJ

ŠTĚPÁNOVÁ Jana

MAT

ŠVEJDOVÁ Klára

NEJ

TERESKOVÁ Iva

MAT

TRMATA Tomáš

ANJ

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky

Praktická zkouška

Pondělí 8. 6.

  1. ADÁMEK Petr
  2. CHMELÍK Radek
  3. DRMOLOVÁ Ivana
  4. DUCHOŇOVÁ Lucie
  5. HAŠKOVÁ Olga
  6. KAMENICKÝ Ondřej
  7. KAPKOVÁ Michaela

Úterý 9. 6.

  1. MACHOVÁ Alena
  2. NEPOVÍMOVÁ Monika
  3. SCHNEIDER František
  4. ŠTĚPÁNOVÁ Jana
  5. ŠVEJDOVÁ Klára
  6. TERESKOVÁ Iva
  7. TRMATA Tomáš

Ústní zkouška

Středa 10. 6. dopoledne

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ADÁMEK Petr

7:00 – 7:15

7:15 – 7:30

CHMELÍK Radek

7:15 – 7:30

7:30 – 7:45

DRMOLOVÁ Ivana

7:30 – 7:45

7:45 – 8:00

DUCHOŇOVÁ Lucie

7:45 – 8:00

8:00 – 8:15

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ADÁMEK Petr

7:55 – 8:15

8:15 – 8:30

CHMELÍK Radek

8:15 – 8:35

8:35 – 8:50

DRMOLOVÁ Ivana

8:35 – 8:55

8:55 – 9:10

DUCHOŇOVÁ Lucie

8:55 – 9:15

9:15 – 9:30

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ADÁMEK Petr

9:15 – 9:30

9:30 – 9:45

CHMELÍK Radek

9:30 – 9:45

9:45 – 10:00

DRMOLOVÁ Ivana

9:45 – 10:00

10:00 – 10:15

DUCHOŇOVÁ Lucie

10:00 – 10:15

10:15 – 10:30

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ADÁMEK Petr

10:10 – 10:30

10:30 – 10:45

CHMELÍK Radek

10:30 – 10:50

10:50 – 11:05

DRMOLOVÁ Ivana

10:50 – 11:10

11:10 – 11:25

DUCHOŇOVÁ Lucie

11:10 – 11:30

11:30 – 11:45

Středa 10. 6. odpoledne

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

HAŠKOVÁ Olga

12:30 – 12:45

12:45 – 13:00

KAPKOVÁ Michaela

12:45 – 13:00

13:00 – 13:15

MACHOVÁ Alena

13:00 – 13:15

13:15 – 13:30

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

HAŠKOVÁ Olga

13:10 – 13:30

13:30 – 13:45

KAPKOVÁ Michaela

13:30 – 13:50

13:50 – 14:05

MACHOVÁ Alena

13:50 – 14:10

14:10 – 14:25

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

HAŠKOVÁ Olga

14:10 – 14:25

14:25 – 14:40

KAPKOVÁ Michaela

14:25 – 14:40

14:40 – 14:55

MACHOVÁ Alena

14:40 – 14:55

14:55 – 15:10

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

Příprava

zkouška

HAŠKOVÁ Olga

14:50 – 15:10

15:10 – 15:25

KAPKOVÁ Michaela

15:10 – 15:30

15:30 – 15:45

MACHOVÁ Alena

15:30 – 15:50

15:50 – 16:05

Čtvrtek 11. 6. dopoledne

Německý jazyk

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

ŠVEJDOVÁ Klára

7:00 – 7:20

7:20 – 7:35

NEPOVÍMOVÁ Monika

7:10 – 7:40

7:40 – 7:55

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

SCHNEIDER František

7:35 – 7:55

7:55 – 8:10

TRMATA Tomáš

7:55 – 8:15

8:15 – 8:30

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ŠVEJDOVÁ Klára

8:15 – 8:30

8:30 – 8:45

NEPOVÍMOVÁ Monika

8:20 – 8:45

8:45 – 9:00

SCHNEIDER František

8:45 – 9:00

9:00 – 9:15

TRMATA Tomáš

9:00 – 9:15

9:15 – 9:30

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ŠVEJDOVÁ Klára

9:10 – 9:30

9:30 – 9:45

NEPOVÍMOVÁ Monika

9:20 – 9:50

9:50 – 10:05

SCHNEIDER František

9:50 – 10:10

10:10 – 10:25

TRMATA Tomáš

10:10 – 10:30

10:30 – 10:45

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ŠVEJDOVÁ Klára

10:30 – 10:45

10:45 – 11:00

NEPOVÍMOVÁ Monika

10:35 – 11:00

11:00 – 11:15

SCHNEIDER František

11:00 – 11:15

11:15 – 11:30

TRMATA Tomáš

11:15 – 11:30

11:30 – 11:45

Čtvrtek 11. 6. odpoledne

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KAMENICKÝ Ondřej

12:30 – 12:45

12:45 – 13:00

ŠTĚPÁNOVÁ Jana

12:45 – 13:00

13:00 – 13:15

TERESKOVÁ Iva

13:00 – 13:15

13:15 – 13:30

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KAMENICKÝ Ondřej

13:10 – 13:30

13:30 – 13:45

ŠTĚPÁNOVÁ Jana

13:30 – 13:50

13:50 – 14:05

TERESKOVÁ Iva

13:50 – 14:10

14:10 – 14:25

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

KAMENICKÝ Ondřej

14:10 – 14:25

14:25 – 14:40

ŠTĚPÁNOVÁ Jana

14:25 – 14:40

14:40 – 14:55

TERESKOVÁ Iva

14:40 – 14:55

14:55 – 15:10

Chrudim 12. 5. 2020
Ing. Stanislav Valášek
ředitel školy