Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity > Rozpis 4C

Rozpis maturitních zkoušek 4.C

Termín konání praktické maturitní zkoušky: 9. – 10. června 2020
Termín konání ústní a profilové části společné maturitní zkoušky: 11. – 12. června 2020
Předseda: Ing. Dušana Wittichová(Střední škola zemědělská a ekologická a SOU chladící a klimatizační techniky)
Místopředseda: Ing. Markéta Herzánová
Třídní učitelka: Mgr. Petra Krpatová

Ústní část společné maturitní zkoušky

Předmět

Hodnotitelé

 

Český jazyk a literatura

Mgr. Marie Viková

PaeDr. Eva Bidmonová

Anglický jazyk

Mgr. Kateřina Pilná

Ing. Renata Zoubková

Německý jazyk

PhDr. Iva Bergmanová

Mgr. Marta Řeháčková

Profilová část společné maturitní zkoušky

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Ekologické předměty
Předměty životního prostředí
Praktická zkouška

Mgr. Josef Vozanka
Ing. Markéta Herzánová
Mgr. Josef Vozanka

Ing. Anna Pochobradská
Mgr. Daniela Mihulková
Ing. Tomáš Kachlík

Organizační pokyny

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky
Se koná od 9. 6. do 12. 6. 2020 v odborné učebně č. dveří 329 – učebna rostlinné výroby
Studenti se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu

Praktické

maturitní zkouška dne 9. 6. 2020 – 10. 6. 2020. Zahájení vždy v 8:00 v učebně č. dveří 329 – učebna rostlinné výroby v pracovním oděvu
Hodnocení praktických zkoušek po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Ústní a profilová

maturitní zkouška 11. 6. – 12. 6. 2020. Časový harmonogram zkoušení předmětů je uveden u každého dne.
Hodnocení ústních zkoušek – vždy po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Všichni žáci se dostaví k převzetí maturitního vysvědčení a podpisu maturitního protokolu

Jmenný seznam 4. C

BENADIKOVÁ Kateřina

ANJ

BILÝ Pavel

NEJ

FRYDRYCHOVÁ Adriana      

ANJ

HOŠKOVÁ Kristýna

ANJ

HRŮZOVÁ Martina

ANJ

JIRÁKOVÁ Natálie

ANJ

KOLOCOVÁ Vanda

ANJ

KRČMOVÁ Vendula

ANJ

MÁLEK Ondřej

ANJ

STŘÍTEZSKÁ Anna

ANJ

VÍŠKOVÁ Adéla

ANJ

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky

Praktická zkouška

Úterý 9. 6.

  1. BENADIKOVÁ Kateřina          
  2. BILÝ Pavel
  3. FRYDRYCHOVÁ Adriana       
  4. HOŠKOVÁ Kristýna                 
  5. HRŮZOVÁ Martina                  

Středa 10. 6.

  1. JIRÁKOVÁ Natálie                  
  2. KOLOCOVÁ Vanda                 
  3. KRČMOVÁ Vendula                
  4. MÁLEK Ondřej                        
  5. STŘÍTEZSKÁ Anna                 
  6. VÍŠKOVÁ Adéla                      

Ústní zkouška

Čtvrtek 11. 6. dopoledne

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BILÝ Pavel

7:00 – 7:30

7:30 – 7:45

BENADIKOVÁ Kateřina

7:30 – 7:50

7:50 – 8:05

FRYDRYCHOVÁ Adriana

7:50 – 8:10

8:10 – 8:25

HOŠKOVÁ Kristýna

8:10 – 8:30

8:30 – 8:45

Německý jazyk

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

BILÝ Pavel

8:15 – 8:45

8:45 – 9:00

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

Příprava

zkouška

BENADIKOVÁ Kateřina

8:40 – 9:00

9:00 – 9:15

FRYDRYCHOVÁ Adriana

9:00 – 9:20

9:20 – 9:35

HOŠKOVÁ Kristýna

9:20 – 9:40

9:40 – 9:55

Předměty životního prostředí

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BILÝ Pavel

9:30 – 9:55

9:55 – 10:10

BENADIKOVÁ Kateřina

9:55 – 10:10

10:10 – 10:25

FRYDRYCHOVÁ Adriana

10:10 – 10:25

10:25 – 10:40

HOŠKOVÁ Kristýna

10:25 – 10:40

10:40 – 10:55

Ekologické předměty

Jméno a příjmení

Příprava

zkouška

BILÝ Pavel

10:30 – 10:55

10:55 – 11:10

BENADIKOVÁ Kateřina

10:55 – 11:10

11:10 – 11:25

FRYDRYCHOVÁ Adriana

11:10 – 11:25

11:25 – 11:40

HOŠKOVÁ Kristýna

11:25 – 11:40

11:40 – 11:55

Čtvrtek 11. 6. odpoledne

Předměty životního prostředí

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

HRŮZOVÁ Martina

12:30 – 12:45

12:45 – 13:00

JIRÁKOVÁ Natálie

12:45 – 13:00

13:00 – 13:15

KOLOCOVÁ Vanda

13:00 – 13:15

13:15 – 13:30

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

HRŮZOVÁ Martina

13:10 – 13:30

13:30 – 13:45

JIRÁKOVÁ Natálie

13:30 – 13:50

13:50 – 14:05

KOLOCOVÁ Vanda

13:50 – 14:10

14:10 – 14:25

Ekologické předměty

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

HRŮZOVÁ Martina

14:10 – 14:25

14:25 – 14:40

JIRÁKOVÁ Natálie

14:25 – 14:40

14:40 – 14:55

KOLOCOVÁ Vanda

14:40 – 14:55

14:55 – 15:10

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

Příprava

zkouška

HRŮZOVÁ Martina

14:50 – 15:10

15:10 – 15:25

JIRÁKOVÁ Natálie

15:10 – 15:30

15:30 – 15:45

KOLOCOVÁ Vanda

15:30 – 15:50

15:50 – 16:05

 

Pátek 12. 6.

Předměty životního prostředí

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KRČMOVÁ Vendula

7:00 – 7:15

7:15 – 7:30

MÁLEK Ondřej

7:15 – 7:30

7:30 – 7:45

STŘÍTEZSKÁ Anna

7:30 – 7:45

7:45 – 8:00

VÍŠKOVÁ Adéla

7:45 – 8:00

8:00 – 8:15

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KRČMOVÁ Vendula

7:55 – 8:15

8:15 – 8:30

MÁLEK Ondřej

8:15 – 8:35

8:35 – 8:50

STŘÍTEZSKÁ Anna

8:35 – 8:55

8:55 – 9:10

VÍŠKOVÁ Adéla

8:55 – 9:15

9:15 – 9:30

Ekologické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KRČMOVÁ Vendula

9:15 – 9:30

9:30 – 9:45

MÁLEK Ondřej

9:30 – 9:45

9:45 – 10:00

STŘÍTEZSKÁ Anna

9:45 – 10:00

10:00 – 10:15

VÍŠKOVÁ Adéla

10:00 – 10:15

10:15 – 10:30

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KRČMOVÁ Vendula

10:10 – 10:30

10:30 – 10:45

MÁLEK Ondřej

10:30 – 10:50

10:50 – 11:05

STŘÍTEZSKÁ Anna

10:50 – 11:10

11:10 – 11:25

VÍŠKOVÁ Adéla

11:10 – 11:30

11:30 – 11:45

Chrudim 12. 5. 2020
Ing. Stanislav Valášek
  ředitel školy