Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity > Rozpis 4B

Rozpis maturitních zkoušek 4.B

Termín konání ústní a profilové části společné maturitní zkoušky:20. května – 21. května 2019
Termín konání praktické maturitní zkoušky: 22. května 2019
Předseda: Ing. Miluše Klížová (Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun)
Místopředseda: Ing. Karel Vondra
Třídní učitel: Mgr. Kateřina Pilná

Ústní část společné maturitní zkoušky

Předmět

Hodnotitelé

 

Český jazyk a literatura

Mgr. Marie Viková

PaeDr. Eva Bidmonová

Anglický jazyk

Ing. Renata Zoubková

Mgr. Kateřina Pilná

Profilová část společné maturitní zkoušky

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Zemědělské předměty
Ekonomické předměty
Praktická zkouška

Ing. Tomáš Kachlík
Ing. Romana Zaňková
Ing. Pavel Hrubý

Ing. Marie Janecká
Ing. Stanislav Valášek
Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Karel Vondra

Organizační pokyny

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky
Se koná od 20. 5. do 22. 5. 2019 v odborné učebně č. dveří 329 – učebna rostlinné výroby
Studenti se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu

Setkání

předsedů maturitních komisí a zkoušejících ve sborovně školy 20. 5. v 7:30.

Zahájení

maturitních zkoušek 20. 5. 2019 v 7:45 hod. v odborné učebně č. dveří 329
Všichni žáci se dostaví ve společenském oblečení do maturitní místnosti.

Ústní a profilová

maturitní zkouška 20. 5 – 21. 5. 2019
Časový harmonogram zkoušení předmětů je uveden u každého dne.
Hodnocení ústních zkoušek – vždy po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Praktické

maturitní zkoušky 22. 5. 2019
Začátek v 7:30 na školním statku ve Vestci v pracovním oděvu.
Hodnocení praktických zkoušek – každý den po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Vyřazení absolventů proběhne na MěÚ Chrudim, termín bude upřesněn.
Všichni žáci se dostaví k převzetí maturitního vysvědčení a podpisu maturitního protokolu.

Jmenný seznam 4. B

HORNÍKOVÁ Simona

ANJ

MALCOVÁ Barbara

ANJ

MORAVCOVÁ Natálie

ANJ

STEJSKALOVÁ Karolína          

ANJ

TILER Matěj

ANJ

TOMÁŠEK Martin

ANJ

TROJAN Jiří

ANJ

TVRZICKÝ Tomáš

ANJ

VÍŠEK Jakub

ANJ

ZAVORALOVÁ Lenka

ANJ

ŽÍDKOVÁ Martina

ANJ

HESOVÁ Kamila

(pouze ČJL)

Ústní zkouška

pondělí 20. 5.

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

HORNÍKOVÁ Simona

8:00 – 8:15

8:15 – 8:30

MALCOVÁ Barbara

8:15 – 8:30

8:30 – 8:45

MORAVCOVÁ Natálie

8:30 – 8:45

8:45 – 9:00

STEJSKALOVÁ Karolína

8:45 – 9:00

9:00 – 9:15

TILER Matěj

9:00 – 9:15

9:15 – 9:30

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

HORNÍKOVÁ Simona

9:15 – 9:30

9:30 – 9:45

MALCOVÁ Barbara

9:30 – 9:45

9:45 – 10:00

MORAVCOVÁ Natálie

9:45 – 10:00

10:00 – 10:15

STEJSKALOVÁ Karolína

10:00 – 10:15

10:15 – 10:30

TILER Matěj

10:15 – 10:30

10:30 – 10:45

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

HORNÍKOVÁ Simona

10:25 – 10:45

10:45 – 11:00

MALCOVÁ Barbara

10:45 – 11:05

11:05 – 11:20

MORAVCOVÁ Natálie

11:05 – 11:25

11:25 – 11:40

STEJSKALOVÁ Karolína

11:25 – 11:45

11:45 – 12:00

TILER Matěj

11:45 – 12:05

12:05 – 12:20

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

HORNÍKOVÁ Simona

12:05 – 12:25

12:25 – 12:40

MALCOVÁ Barbara

12:25 – 12:45

12:45 – 13:00

MORAVCOVÁ Natálie

12:45 – 13:05

13:05 – 13:20

STEJSKALOVÁ Karolína

13:05 – 13:25

13:25 – 13:40

TILER Matěj

13:25 – 13:45

13:45 – 14:00

HESOVÁ Kamila

13:45 – 14:05

14:05 – 14:20

úterý 21. 5.

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

TOMÁŠEK Martin

7:30 – 7:45

7:45 – 8:00

TROJAN Jiří

7:40 – 8:00

8:00 – 8:15

TVRZICKÝ Tomáš

7:55 – 8:15

8:15 – 8:30

VÍŠEK Jakub

8:15 – 8:30

8:30 – 8:45

ZAVORALOVÁ Lenka

8:30 – 8:45

8:45 – 9:00

ŽÍDKOVÁ Martina

8:45 – 9:00

9:00 – 9:15

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

TOMÁŠEK Martin

8:55 – 9:15

9:15 – 9:30

TROJAN Jiří

9:10 – 9:35

9:35 – 9:50

TVRZICKÝ Tomáš

9:30 – 9:55

9:55 – 10:10

VÍŠEK Jakub

9:55 – 10:15

10:15 – 10:30

ZAVORALOVÁ Lenka

10:15 – 10:35

10:35 – 10:50

ŽÍDKOVÁ Martina

10:35 – 10:55

10:55 – 11:10

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

TOMÁŠEK Martin

10:55 – 11:10

11:10 – 11:25

TROJAN Jiří

11:05 – 11:25

11:25 – 11:40

TVRZICKÝ Tomáš

11:20 – 11:40

11:40 – 11:55

VÍŠEK Jakub

11:40 – 11:55

11:55 – 12:10

ZAVORALOVÁ Lenka

11:55 – 12:10

12:10 – 12:25

ŽÍDKOVÁ Martina

12:10 – 12:25

12:22 – 12:40

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

TOMÁŠEK Martin

12:20 – 12:40

12:40 – 12:55

TROJAN Jiří

12:35 – 13:00

13:00 – 13:15

TVRZICKÝ Tomáš

12:55 – 13:20

13:20 – 13:35

VÍŠEK Jakub

13:20 – 13:40

13:40 – 13:55

ZAVORALOVÁ Lenka

13:40 – 14:00

14:00 – 14:15

ŽÍDKOVÁ Martina

14:00 – 14:20

14:20 – 14:35

Praktická zkouška

středa 22. 5.

  1. HORNÍKOVÁ Simona
  2. MALCOVÁ Barbara
  3. MORAVCOVÁ Natálie
  4. STEJSKALOVÁ Karolína
  5. TILER Matěj
  6. TOMÁŠEK Martin
  7. TROJAN Jiří
  8. TVRZICKÝ Tomáš
  9. VÍŠEK Jakub
  10. ZAVORALOVÁ Lenka
  11. ŽÍDKOVÁ Martina

Chrudim 25. 4. 2019
                                                                                                                      Ing. Stanislav Valášek
                                                                                                                                     ředitel školy