Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity > Rozpis 4AC

Rozpis maturitních zkoušek 4.A, C - Podzimní termín

Termín konání praktické maturitní zkoušky: 17. září 2020
Termín konání ústní a profilové části společné maturitní zkoušky: 18. září 2020

Předseda: Ing. Josef Coufal (Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun)
Místopředseda: Ing. Karel Vondra
Třídní učitel: Ing. Ludmila Kabelová

Ústní část společné maturitní zkoušky

Předmět

Hodnotitelé

 

Český jazyk a literatura

Mgr. Marie Viková

PaeDr. Eva Bidmonová

Anglický jazyk

Ing. Renata Zoubková

Mgr. Kateřina Pilná

Německý jazyk

PhDr. Iva Bergmanová

Mgr. Marta Řeháčková

Profilová část společné maturitní zkoušky 4. A

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Zemědělské předměty
Ekonomické předměty

Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Stanislav Valášek

Ing. Pavel Hrubý
Ing. Romana Zaňková

Profilová část společné maturitní zkoušky 4. C

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Ekologické předměty
Předměty životního prostředí
Praktická zkouška

Mgr. Josef Vozanka
Ing. Markéta Herzánová
Mgr. Josef Vozanka

Ing. Anna Pochobradská
Mgr. Daniela Mihulková
Ing. Tomáš Kachlík

Organizační pokyny

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky
Se koná od 17. 9. do 18. 9. 2020 v odborné učebně č. dveří 329 – učebna rostlinné výroby
Studenti se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu

Praktické

maturitní zkouška dne 17. 9. 2020. Zahájení v 15:00 v učebně č. dveří 329 – učebna rostlinné výroby v pracovním oděvu

Ústní a profilová

maturitní zkouška 18. 9. 2020
Časový harmonogram zkoušení předmětů je uveden u každého žáka.
Hodnocení ústních zkoušek – vždy po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Všichni žáci se dostaví k převzetí maturitního vysvědčení a podpisu maturitního protokolu.

Jmenný seznam 4. A

BAČKOVSKÝ Jakub        

(pouze ČJL)

BAREŠOVÁ Marcela

(pouze EKO)

JAKUBKOVÁ Lenka

(pouze ČJL, ANJ, EKO)

JELÍNEK Martin

(pouze ANJ)

Jmenný seznam 4. C

BENADIKOVÁ Kateřina

(pouze ČJL, ANJ)

BILÝ Pavel

NEJ

FRYDRYCHOVÁ Adriana      

(pouze EKL)

JIRÁKOVÁ Natálie

(pouze ČJL)

VÍŠKOVÁ Adéla

(pouze ANJ)

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky

Praktická zkouška

čtvrtek 17. 9.

  1. BILÝ Pavel

Ústní zkouška

pátek 18. 9.

Německý jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BILÝ Pavel

7:30 – 8:00

8:00 – 8:15

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BAČKOVSKÝ Jakub

7:55 – 8:15

8:15 – 8:30

JAKUBKOVÁ Lenka

8:15 – 8:35

8:35 – 8:50

BENADIKOVÁ Kateřina

8:35 – 8:55

8:55 – 9:10

JIRÁKOVÁ Natálie

8:55 – 9:15

9:15 – 9:30

BILÝ Pavel

9:05 – 9:35

9:35 – 9:50

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BAREŠOVÁ Marcela

9:35 – 9:50

9:50 – 10:05

JAKUBKOVÁ Lenka

9:50 – 10:05

10:05 – 10:20

Ekologické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

FRYDRYCHOVÁ Adriana

10:05 – 10:20

10:20 – 10:35

BILÝ Pavel

10:10 – 10:35

10:35 – 10:50

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

JAKUBKOVÁ Lenka

10:30 – 10:50

10:50 – 11:05

JELÍNEK Martin

10:50 – 11:10

11:10 – 11:25

BENADIKOVÁ Kateřina

11:10 – 11:30

11:30 – 11:45

VÍŠKOVÁ Adéla

11:30 – 11:50

11:50 – 12:05

Předměty životního prostředí

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BILÝ Pavel

11:40 – 12:05

12:05 – 12:20

Chrudim 26. 8. 2020
Ing. Stanislav Valášek
ředitel školy