Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity > Rozpis 4A

Rozpis maturitních zkoušek 4.A

Předběžný rozpis z organizačních důvodů může dojít ke změně.

Termín konání praktické maturitní zkoušky: 7. června – 8. června 2021
Termín konání ústní a profilové části společné maturitní zkoušky: 9. června – 11. června 2021

Předseda: Ing. Josef Coufal (Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun)
Místopředseda: Mgr. Daniela Mihulková
Třídní učitel: Ing. Tomáš Kachlík

Ústní část společné maturitní zkoušky

Předmět

Hodnotitelé

 

Český jazyk a literatura

Mgr. Marie Viková

PaeDr. Eva Bidmonová

Anglický jazyk

Ing. Renata Zoubková

Mgr. Kateřina Pilná

Německý jazyk

PhDr. Iva Bergmanová

Mgr. Marta Řeháčková

Profilová část společné maturitní zkoušky 4. A

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Zemědělské předměty
Ekonomické předměty
Praktická zkouška

Ing. Tomáš Kachlík
Ing. Romana Zaňková
Ing. Pavel Hrubý

Ing. Pavel Hrubý
Ing. Stanislav Valášek
Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Karel Vondra

Organizační pokyny

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky
Se koná od 7. 6. do 10. 6. 2021 v odborné učebně č. dveří 329 – učebna rostlinné výroby
Studenti se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu.

Praktické

maturitní zkoušky 7. 6. – 8. 6. 2021
Každý den začátek v 7:30 na školním statku ve Vestci v pracovním oděvu.
Hodnocení praktických zkoušek – každý den po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Ústní a profilová

maturitní zkouška 9. 6 – 11. 6. 2021
Časový harmonogram zkoušení předmětů je uveden u každého dne.
Hodnocení ústních zkoušek – vždy po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Všichni žáci se dostaví k převzetí maturitního vysvědčení a podpisu maturitního protokolu.

Jmenný seznam 4. A

BRANÁ Štěpánka

 

BRENDL Ladislav

 

FLIGER Martin

 

HORÁKOVÁ Klára

 

HRDLIČKA Dušan

 

CHLUMECKÁ Darina

 

KOREČKOVÁ Marie

 

KULHÁNEK Tomáš

 

LAZAR Matěj

 

METELKA Pavel

 

PEŠEK Jan

 

PRŮŠKOVÁ Adéla

 

RYBÁŘOVÁ Natálie

ANJ, ČJL

SKÁCELOVÁ Michaela

 

STEJSKAL Ondřej

 

ŠÍPOVÁ Adéla

 

ŠLÉGROVÁ Marie

ANJ, ČJL

ŠTĚPÁNEK Martin

 

TÉGLOVÁ Linda

ANJ, ČJL

VACKOVÁ Veronika

 

VÍŠKOVÁ Tereza

 

ŽINČÍK Jakub

 

KOLMANOVÁ Michaela     

ANJ, CJL

DUCHOŇOVÁ Lucie

pouze ANJ

HORÁKOVÁ Marcela

pouze EKO, NEJ, ČJL

ŠTĚPÁNOVÁ Jana

pouze ČJL

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky

Praktická zkouška

Pondělí 7. 6.

  1. BRANÁ Štěpánka
  2. BRENDL Ladislav
  3. FLIGER Martin
  4. HORÁKOVÁ Klára
  5. HRDLIČKA Dušan
  6. CHLUMECKÁ Darina
  7. KOREČKOVÁ Marie
  8. KULHÁNEK Tomáš
  9. RYBÁŘOVÁ Natálie
  10. ŠLÉGROVÁ Marie
  11. TÉGLOVÁ Linda
  12. KOLMANOVÁ Michaela

Úterý 8. 6.

  1. LAZAR Matěj
  2. METELKA Pavel
  3. PEŠEK Jan
  4. PRŮŠKOVÁ Adéla
  5. SKÁCELOVÁ Michaela
  6. STEJSKAL Ondřej
  7. ŠÍPOVÁ Adéla
  8. ŠTĚPÁNEK Martin
  9. VACKOVÁ Veronika
  10. VÍŠKOVÁ Tereza
  11. ŽINČÍK Jakub                          

Ústní zkouška

Středa 9. 6. odpoledne

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

HORÁKOVÁ Marcela

11:00 - 11:20

11:20 - 11:35

ŠTĚPÁNOVÁ Jana

11:20 - 11:40

11:40 - 12:00

RYBÁŘOVÁ Natálie

11:40 – 12:00

12:00 – 12:15

ŠLÉGROVÁ Marie

12:00 – 12:20

12:20 – 12:35

TÉGLOVÁ Linda

12:20 – 12:40

12:40 – 12:55

KOLMANOVÁ Michaela

12:40 – 13:00

13:00 – 13:15

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

RYBÁŘOVÁ Natálie

13:00 – 13:15

13:15 – 13:30

ŠLÉGROVÁ Marie

13:15 – 13:30

13:30 – 13:45

TÉGLOVÁ Linda

13:30 – 13:45

13:45 – 14:00

KOLMANOVÁ Michaela

13:45 – 14:00

14:00 – 14:15

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

DUCHOŇOVÁ Lucie

13:55 – 14:15

14:15 – 14:30

RYBÁŘOVÁ Natálie

14:15 – 14:35

14:35 – 14:50

ŠLÉGROVÁ Marie

14:35 – 14:55

14:55 – 15:10

TÉGLOVÁ Linda

14:55 – 15:15

15:15 – 15:30

KOLMANOVÁ Michaela

15:15 – 15:35

15:35 – 15:50

Německý jazyk

Jméno a příjmení

Příprava

zkouška

HORÁKOVÁ Marcela

15:35 – 15:55

15:55 – 16:10

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

RYBÁŘOVÁ Natálie

15:55 – 16:10

16:10 – 16:25

ŠLÉGROVÁ Marie

16:10 – 16:25

16:25 – 16:40

TÉGLOVÁ Linda

16:25 – 16:40

16:40 – 16:55

HORÁKOVÁ Marcela

16:40 – 16:55

16:55 – 17:10

KOLMANOVÁ Michaela

16:55 – 17:10

17:10 – 17:25

Čtvrtek 10. 6. dopoledne

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BRANÁ Štěpánka

7:00 – 7:15

7:15 – 7:30

BRENDL Ladislav

7:15 – 7:30

7:30 – 7:45

HORÁKOVÁ Klára

7:30 – 7:45

7:45 – 8:00

FLIGER Martin

7:40 – 8:00

8:00 – 8:15

HRDLIČKA Dušan

8:00 – 8:15

8:15 – 8:30

CHLUMECKÁ Darina

8:15 – 8:30

8:30 – 8:45

KOREČKOVÁ Marie

8:30 – 8:45

8:45 – 9:00

KULHÁNEK Tomáš

8:45 – 9:00

9:00 – 9:15

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

BRANÁ Štěpánka

9:00 – 9:15

9:15 – 9:30

BRENDL Ladislav

9:15 – 9:30

9:30 – 9:45

HORÁKOVÁ Klára

9:30 – 9:45

9:45 – 10:00

FLIGER Martin

9:40 – 10:00

10:00 – 10:15

HRDLIČKA Dušan

10:00 – 10:15

10:15 – 10:30

CHLUMECKÁ Darina

10:15 – 10:30

10:30 – 10:45

KOREČKOVÁ Marie

10:30 – 10:45

10:45 – 11:00

KULHÁNEK Tomáš

10:45 – 11:00

11:00 – 11:15

Čtvrtek 10. 6. odpoledne

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

LAZAR Matěj

12:00 – 12:15

12:15 – 12:30

METELKA Pavel

12:15 – 12:30

12:30 – 12:45

PEŠEK Jan

12:25 – 12:45

12:45 – 13:00

PRŮŠKOVÁ Adéla

12:45 – 13:00

13:00 – 13:15

SKÁCELOVÁ Michaela

13:00 – 13:15

13:15 – 13:30

STEJSKAL Ondřej

13:15 – 13:30

13:30 – 13:45

VACKOVÁ Veronika

13:25 – 13:45

13:45 – 14:00

ŽINČÍK Jakub

13:35 – 14:00

14:00 – 14:15

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

LAZAR Matěj

14:00 – 14:15

14:15 – 14:30

METELKA Pavel

14:15 – 14:30

14:30 – 14:45

PEŠEK Jan

14:25 – 14:45

14:45 – 15:00

PRŮŠKOVÁ Adéla

14:45 – 15:00

15:00 – 15:15

SKÁCELOVÁ Michaela

15:00 – 15:15

15:15 – 15:30

STEJSKAL Ondřej

15:15 – 15:30

15:30 – 15:45

VACKOVÁ Veronika

15:25 – 15:45

15:45 – 16:00

ŽINČÍK Jakub

15:35 – 16:00

16:00 – 16:15

Pátek  11. 6. dopoledne

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ŠÍPOVÁ Adéla

7:00 – 7:15

7:15 – 7:30

ŠTĚPÁNEK Martin

7:15 – 7:30

7:30 – 7:45

VÍŠKOVÁ Tereza

7:30 – 7:45

7:45 – 8:00

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

ŠÍPOVÁ Adéla

7:45 – 8:00

8:00 – 8:15

ŠTĚPÁNEK Martin

8:00 – 8:15

8:15 – 8:30

VÍŠKOVÁ Tereza

8:15 – 8:30

8:30 – 8:45