Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity

Maturity

Rozpis maturitních zkoušek

Třída 4. A

Trída 4. B

Trída 4. C

Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části jaro 2019

Datum konání zkoušky

Zkušební předmět

Forma zkoušky

Zahájení přípravy v učebně

Zahájení zkoušky

Ukončení zkoušky

Ukončení zkoušky v učebně

10. 4. 2019

Český jazyk a literatura

písemná práce

12:30

12:45

14:35

14:40

11. 4. 2019

Anglický jazyk

písemná práce

8:00

8:15

9:15

9:20

Německý jazyk

písemná práce

10:00

10:15

11:15

11:20

2. 5. 2019

Matematika

didaktický test

8:00

8:15

10:15

10:20

Anglický jazyk

didaktický test

13:00

13:15

15:05

15:10

3. 5. 2019

Český jazyk a literatura

didaktický test

8:00

8:15

9:30

9:35

Německý jazyk

didaktický test

11:20

11:35

13:25

13:30

Jednotné zkušební schéma písemných zkoušek společné části jaro 2019 KATEGORIE SPUO-1

Datum konání zkoušky

Zkušební předmět

Forma zkoušky

Zahájení přípravy v učebně

Zahájení zkoušky

Ukončení zkoušky

Ukončení zkoušky v učebně

10. 4. 2019

Český jazyk a literatura

písemná práce

12:30

12:45

15:05

15:10

11. 4. 2019

Anglický jazyk

písemná práce

8:00

8:15

9:30

9:35

Německý jazyk

písemná práce

10:00

10:15

11:30

11:35

2. 5. 2019

Matematika

didaktický test

8:00

8:15

10:45

10:50

Anglický jazyk

didaktický test

13:00

13:15

15:35

15:40

3. 5. 2019

Český jazyk a literatura

didaktický test

8:00

8:15

9:50

9:55

Německý jazyk

didaktický test

11:20

11:35

13:55

14:00

Profilová a ústní část

Maturitní komise

4.A

Předseda: Ing. Josef Coufal (Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun)
Místopředseda: PhDr. Iva Bergmanová
Třídní učitelka: Mgr. Marie Viková

4. B

Předseda: Ing. Miluše Klížová (Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun)
Místopředseda: Ing. Karel Vondra
Třídní učitel: Mgr. Kateřina Pilná

4. C

Ing. Dušana Wittichová (Střední škola zemědělská a ekologická a SOU Kostelec nad Orlicí)
Místopředseda: Mgr. Ivana Hrubá
Třídní učitel: Mgr. Kateřina Pilná

 

  4. A 4.B 4.C
Praktická zkouška 20. 5. - 21. 5. 2019 22. 5. 2019 15. 5. 2019
ústní a profilová část 22. 5. - 24. 5. 2019 20. 5. - 21. 5. 2019 16. 5. - 17. 5. 2019

 

 

předměty:

4. A

4. B

4. C

ČJL

Mgr. Marie Viková
PaeDr. Eva Bidmonová

Mgr. Marie Viková
PaeDr. Eva Bidmonová

Mgr. Marie Viková
PaeDr. Eva Bidmonová

Anglický jazyk

Mgr. Kateřina Pilná
Ing. Renata Zoubková

Mgr. Kateřina Pilná
Ing. Renata Zoubková

Mgr. Kateřina Pilná
Ing. Renata Zoubková

zemědělské předměty

Ing. Tomáš Kachlík
Ing. Marie Janecká

Ing. Tomáš Kachlík
Ing. Marie Janecká

 

ekonomické předměty:

Ing. Romana Zaňková
Ing. Stanislav Valášek

Ing. Romana Zaňková
Ing. Stanislav Valášek

 

ekologické předměty:

   

RNDr. Roman Linhart
Ing. Anna Pochobradská

předměty životního prostředí:

   

RNDr. Roman Linhart
Mgr. Josef Vozanka

praktická zkouška:

Ing. Pavel Hrubý
Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Karel Vondra

Ing. Pavel Hrubý
Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Karel Vondra

RNDr. Roman Linhart
Mgr. Josef Vozanka

Soubory ke stažení

Český jazyk a literatura

Seznam četby k ústní MZ 2018 pdf.jpg

Návod na tvorbu maturitního seznamu knih pdf.jpg

Anglický jazyk

Seznam témat zkoušky z Anglického jazyka pdf.jpg

Německý jazyk

Maturitní témata z německého jazyka pdf.jpg

Odborné předměty

Agropodnikání pdf.jpg

Ekologie a životní prostředí pdf.jpg