Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Kontakty > Zaměstnanci

Zaměstnanci

Přímý telefonní kontakt na zaměstnance 463 354 7xx

Učitelé

    Poslední dvojčíslí telefonu Konzultační hodiny
Beneš Josef, Ing. benes@szes-chrudim.cz 14 Úterý 7:10 – 7:45
Bergmanová Iva, PhDr. bergmanova@szes-chrudim.cz 34 Pondělí 14:30 – 15:15
Herzánová Markéta, Ing. herzanova@szes-chrudim.cz 13 Pondělí 14:35 – 15:30
Hrubá Ivana, Mgr. hruba@szes-chrudim.cz 13 sudý týden
úterý, čtvrtek  7:00 – 8:00
Hrubý Pavel, Ing. hruby@szes-chrudim.cz 15 Pondělí 7:00 – 8:00
Janošík Zdeněk, Mgr. janosik@szes-chrudim.cz 22 Po předchozí domluvě kdykoliv
Kabelová Ludmila, Ing. kabelova@szes-chrudim.cz 04 Úterý 7:00 – 8:00
Kachlík Tomáš, Ing. kachlik@szes-chrudim.cz 05 Pondělí 14:30 – 15:15
Krpatová Petra, Mgr. krpatova@szes-chrudim.cz 37 Středa 13:40 – 15:15
Kudyn Bohumil, Ing. kudyn@szes-chrudim.cz 08 Úterý 14:30 – 15:15
lichý týden
Lednová Hana, Ing. lednova@szes-chrudim.cz 05 Úterý 13:45 – 14:25
Linhart Roman, RNDr. linhart@szes-chrudim.cz 15 Středa 14:30 – 15:30
Mihulková Daniela, Mgr. mihulkova@szes-chrudim.cz 25 Čtvrtek 14:25 - 15:30
Mrkvičková Markéta, PHDr. mrkvickova@szes-chrudim.cz 10 Čtvrtek 14:25 – 15:10
Odvárková Pavlína odvarkova@szes-chrudim.cz    
Pešek Libor pesek@szes-chrudim.cz 16  
Pilná Kateřina, Mgr. pilna@szes-chrudim.cz 07 Úterý 14:35 – 14:50
Pochobradská Anna, Ing. pochobradska@szes-chrudim.cz 17 Po předchozí domluvě kdykoliv
Soukup Jiří, Bc. soukup@szes-chrudim.cz 16  
Vacek Vladimír, Ing. vacek@szes-chrudim.cz 33 Čtvrtek 14:30 – 15:15
Ventluka Vojtěch, Bc. ventluka@szes-chrudim.cz    
Valášek Stanislav, Ing. valasek@szes-chrudim.cz 19 Po předchozí domluvě kdykoliv
Viková Marie, Mgr. vikova@szes-chrudim.cz 06 Čtvrtek 14:30 – 15:15
Vondra Karel, Ing. vondra@szes-chrudim.cz 08 Pátek 7:15 – 8:00
Vozanka Josef, Mgr. vozanka@szes-chrudim.cz 14 Úterý 7:00 – 8:00
Zaňková Romana, Ing. zankova@szes-chrudim.cz 09 Pondělí 14:30 – 15:15
Zoubková Renata, Ing. zoubkova@szes-chrudim.cz 32 Středa 7:05 – 7:50

Sekretariát

Hrdinová Monika hrdinova@szes-chrudim.cz 01
Kašperánová Edita kasperanova@szes-chrudim.cz 24
Loučková Věra louckova@szes-chrudim.cz 38
Štěpánová Alena stepanova@szes-chrudim.cz 21
Valášková Zuzana valaskova@szes-chrudim.cz 23

Školní statek - Vestec

Bouček František, Ing. boucek@szes-chrudim.cz
Pravda Miroslav pravda@szes-chrudim.cz

Domov mládeže

Neumanová Radomíra, Bc. (vedoucí vychovatelka) neumanova@szes-chrudim.cz 35
Dvořáčková Jiřina kenardzievova@szes-chrudim.cz 02
Vajová Katuše vajova@szes-chrudim.cz 02
Vrubel Václav vrubel@szes-chrudim.cz 02

Školní jídelna

Jelínková Anna jelinkova@szes-chrudim.cz 27