Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity > Rozpis 5D

Termín konání praktické maturitní zkoušky: 25. května – 28. května 2018
Termín konání ústní a profilové části společné maturitní zkoušky: 29. května – 30. května 2018

Maturitní komise

Předseda: Ing. Josef Coufal (Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun)
Místopředseda: Ing. Karel Vondra
Třídní učitel: Ing. Hana Lednová, Ph.D.

Ústní část společné maturitní zkoušky

Předmět

Hodnotitelé

 

Český jazyk a literatura

Mgr. Marie Viková

PhDr. Markéta Mrkvičková

Anglický jazyk

Mgr. Kateřina Pilná

Ing. Renata Zoubková

Německý jazyk

PhDr. Iva Bergmanová

Mgr. Marta Řeháčková

Profilová část společné maturitní zkoušky

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Zemědělské předměty
Ekonomické předměty
Praktická zkouška

Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Romana Zaňková
Ing. Pavel Hrubý

Ing. Pavel Hrubý
Ing. Stanislav Valášek
Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Bohumil Kudyn

Organizační pokyny

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky
Se koná od 29. 5. do 30. 5. 2018 v odborné učebně č. dveří 329 – učebna rostlinné výroby
Studenti se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu

Praktické

maturitní zkoušky 25. 5. – 28. 5. 2018
Začátek v 7:30 hod. na školním statku ve Vestci v pracovním oděvu.
Hodnocení praktických zkoušek – každý den po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Ústní a profilová

maturitní zkouška 29. 5 – 30. 5. 2018
Časový harmonogram zkoušení předmětů je uveden u každého dne.
Hodnocení ústních zkoušek – vždy po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Vyřazení absolventů proběhne na MěÚ Chrudim, termín bude upřesněn.
Všichni žáci se dostaví k převzetí maturitního vysvědčení a podpisu maturitního protokolu

Jmenný seznam 5. D

BACHUROVÁ Dagmar

ANJ

DOSTÁLOVÁ Michaela

ANJ

ERBAN Martin

NEJ

HESOVÁ Kamila

ANJ

HLUBOCKÁ Nikola

ANJ

HORÁKOVÁ Marcela

NEJ

JANEČKOVÁ Lenka

ANJ

KNETTIGOVÁ Jiřina

ANJ

MAREŠOVÁ Veronika

NEJ

MIŠKOVSKÝ Radek

ANJ

NAVRÁTILOVÁ Ludmila      

ANJ

PISAŘÍKOVÁ Michaela

NEJ

PIŠLOVÁ Diana

ANJ

PROROKOVÁ Iveta

ANJ

SMETÁNKOVÁ Jana

ANJ

STEJSKAL Jan

ANJ

VINAŘ Michal

ANJ

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky

Praktická zkouška

Pátek 25. 5.

  • BACHUROVÁ Dagmar
  • DOSTÁLOVÁ Michaela
  • HESOVÁ Kamila
  • HLUBOCKÁ Nikola
  • JANEČKOVÁ Lenka
  • KNETTIGOVÁ Jiřina
  • MIŠKOVSKÝ Radek
  • STEJSKAL Jan
  • PIŠLOVÁ Diana

Pondělí 28. 5.

  • ERBAN Martin
  • HORÁKOVÁ Marcela
  • MAREŠOVÁ Veronika
  • PISAŘÍKOVÁ Michaela
  • PROROKOVÁ Iveta
  • SMETÁNKOVÁ Jana
  • NAVRÁTILOVÁ Ludmila
  • VINAŘ Michal

Ústní zkouška

Úterý 29. 5. dopoledne

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BACHUROVÁ Dagmar

7:00 – 7:20

7:20 – 7:35

DOSTÁLOVÁ Michaela

7:20 – 7:40

7:40 – 7:55

HESOVÁ Kamila

7:40 – 8:00

8:00 – 8:15

HLUBOCKÁ Nikola

8:00 – 8:20

8:20 – 8:35

JANEČKOVÁ Lenka

8:20 – 8:40

8:40 – 8:55

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BACHUROVÁ Dagmar

8:40 – 8:55

8:55 – 9:10

DOSTÁLOVÁ Michaela

8:55 – 9:10

9:10 – 9:25

HESOVÁ Kamila

9:10 – 9:25

9:25 – 9:40

HLUBOCKÁ Nikola

9:25 – 9:40

9:40 – 9:55

JANEČKOVÁ Lenka

9:40 – 9:55

9:55 – 10:10

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BACHUROVÁ Dagmar

9:55 – 10:10

10:10 – 10:25

DOSTÁLOVÁ Michaela

10:10 – 10:25

10:25 – 10:40

HESOVÁ Kamila

10:25 – 10:40

10:40 – 10:55

HLUBOCKÁ Nikola

10:40 – 10:55

10:55 – 11:10

JANEČKOVÁ Lenka

10:55 – 11:10

11:10 – 11:25

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

BACHUROVÁ Dagmar

11:05 – 11:25

11:25 – 11:40

DOSTÁLOVÁ Michaela

11:25 – 11:45

11:45 – 12:00

HESOVÁ Kamila

11:45 – 12:05

12:05 – 12:20

HLUBOCKÁ Nikola

12:05 – 12:25

12:25 – 12:40

JANEČKOVÁ Lenka

12:25 – 12:45

12:45 – 13:00

Úterý 29. 5. odpoledne

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KNETTIGOVÁ Jiřina

13:40 – 14:00

14:00 – 14:15

MIŠKOVSKÝ Radek

14:00 – 14:20

14:20 – 14:35

STEJSKAL Jan

14:20 – 14:40

14:40 – 14:55

PIŠLOVÁ Diana

14:40 – 15:00

15:00 – 15:15

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KNETTIGOVÁ Jiřina

15:00 – 15:15

15:15 – 15:30

MIŠKOVSKÝ Radek

15:15 – 15:30

15:30 – 15:45

STEJSKAL Jan

15:30 – 15:45

15:45 – 16:00

PIŠLOVÁ Diana

15:45 – 16:00

16:00 – 16:15

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

KNETTIGOVÁ Jiřina

16:00 – 16:15

16:15 – 16:30

MIŠKOVSKÝ Radek

16:15 – 16:30

16:30 – 16:45

STEJSKAL Jan

16:30 – 16:45

16:45 – 17:00

PIŠLOVÁ Diana

16:45 – 17:00

17:00 – 17:15

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

KNETTIGOVÁ Jiřina

16:55 – 17:15

17:15 – 17:30

MIŠKOVSKÝ Radek

17:15 – 17:35

17:35 – 17:50

STEJSKAL Jan

17:35 – 17:55

17:55 – 18:10

PIŠLOVÁ Diana

17:55 – 18:15

18:15 – 18:30

Středa 30. 5. dopoledne

Německý jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ERBAN Martin

7:00 – 7:20

7:20 – 7:35

HORÁKOVÁ Marcela

7:20 – 7:40

7:40 – 7:55

MAREŠOVÁ Veronika

7:40 – 8:00

8:00 – 8:15

PISAŘÍKOVÁ Michaela

8:00 – 8:20

8:20 – 8:35

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ERBAN Martin

8:20 – 8:35

8:35 – 8:50

HORÁKOVÁ Marcela

8:35 – 8:50

8:50 – 9:05

MAREŠOVÁ Veronika

8:50 – 9:05

9:05 – 9:20

PISAŘÍKOVÁ Michaela

9:05 – 9:20

9:20 – 9:35

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ERBAN Martin

9:20 – 9:35

9:35 – 9:50

HORÁKOVÁ Marcela

9:35 – 9:50

9:50 – 10:05

MAREŠOVÁ Veronika

9:50 – 10:05

10:05 – 10:20

PISAŘÍKOVÁ Michaela

10:05 – 10:20

10:20 – 10:35

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

ERBAN Martin

10:15 – 10:35

10:35 – 10:50

HORÁKOVÁ Marcela

10:35 – 10:55

10:55 – 11:10

MAREŠOVÁ Veronika

10:55 – 11:15

11:15 – 11:30

PISAŘÍKOVÁ Michaela

11:15 – 11:35

11:35 – 11:50

Středa 30. 5. odpoledne

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

PROROKOVÁ Iveta

12:40 – 13:00

13:00 – 13:15

SMETÁNKOVÁ Jana

13:00 – 13:20

13:20 – 13:35

NAVRÁTILOVÁ Ludmila

13:20 – 13:40

13:40 – 13:55

VINAŘ Michal

13:40 – 14:00

14:00 – 14:15

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

PROROKOVÁ Iveta

14:00 – 14:15

14:15 – 14:30

SMETÁNKOVÁ Jana

14:15 – 14:30

14:30 – 14:45

NAVRÁTILOVÁ Ludmila

14:30 – 14:45

14:45 – 15:00

VINAŘ Michal

14:45 – 15:00

15:00 – 15:15

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

PROROKOVÁ Iveta

15:00 – 15:15

15:15 – 15:30

SMETÁNKOVÁ Jana

15:15 – 15:30

15:30 – 15:45

NAVRÁTILOVÁ Ludmila

15:30 – 15:45

15:45 – 16:00

VINAŘ Michal

15:45 – 16:00

16:00 – 16:15

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

PROROKOVÁ Iveta

15:40 – 16:00

16:00 – 16:15

SMETÁNKOVÁ Jana

16:00 – 16:20

16:20 – 16:35

NAVRÁTILOVÁ Ludmila

16:20 – 16:40

16:40 – 16:55

VINAŘ Michal

16:40 – 17:00

17:00 – 17:15

 

Chrudim 2. 5. 2018
Ing. Stanislav Valášek
ředitel školy