Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity > Rozpis 4C

Rozpis maturitních zkoušek 4.C

Termín konání ústní a profilové části společné maturitní zkoušky: 21. – 22. května 2018
Termín konání praktické maturitní zkoušky: 22. – 23. května 2018

Maturitní komise

Předseda: PaedDr. Ladislav Míček (Střední škola zemědělská a ekologická a SOU chladící a klimatizační techniky)
Místopředseda: Mgr. Ivana Hrubá
Třídní učitelka: Mgr. Daniela Mihulková

Ústní část společné maturitní zkoušky

Předmět

Hodnotitelé

 

Český jazyk a literatura

Mgr. Marie Viková

PhDr. Markéta Mrkvičková

Anglický jazyk

Mgr. Kateřina Pilná

Ing. Renata Zoubková

Německý jazyk

PhDr. Iva Bergmanová

Mgr. Marta Řeháčková

Profilová část společné maturitní zkoušky

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Ekologické předměty
Předměty životního prostředí
Praktická zkouška

RNDr. Roman Linhart
RNDr. Roman Linhart
RNDr. Roman Linhart

Ing. Anna Pochobradská
Mgr. Josef Vozanka
Mgr. Josef Vozanka

Organizační pokyny

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky
Se koná od 21. 5. do 22. 5. 2018 v odborné učebně č. dveří 230
Studenti se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu

Setkání

Předsedů maturitních komisí a zkoušejících ve sborovně školy 21. 5. v 7:30 hodin.

Zahájení

maturitních zkoušek 21. 5. 2018 v 7:45 hod.
Všichni žáci se dostaví ve společenském oblečení do maturitní místnosti č. dveří 230.

Ústní a profilová

maturitní zkouška 21. 5. – 22. 5. 2018. Časový harmonogram zkoušení předmětů je uveden u každého dne.
Hodnocení ústních zkoušek – vždy po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Praktické

maturitní zkoušky ve dnech 22. 5. – 23. 5. 2018.
Zahájení celé skupiny dne 22. 5. v 14:00 hodin, 23. 5. v 7:00 hodin v maturitní místnosti č. dveří 230
Hodnocení praktických zkoušek po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Vyřazení absolventů proběhne na MěÚ Chrudim, termín bude upřesněn.
Všichni žáci se dostaví k převzetí maturitního vysvědčení a podpisu maturitního protokolu

Jmenný seznam 4. C

BILÝ Pavel

NEJ (SPUO-2)

ČAPEK Jakub

ANJ

HRUBEŠOVÁ Kateřina

ANJ (SPUO-1)

JANECKÝ Tomáš

ANJ

MACHÁLKOVÁ Marie

ANJ

MIŠOVÁ Veronika

ANJ (SPUO-1)

NĚMCOVÁ Barbora

ANJ

RÉBL Kryštof

ANJ

ŠEVČÍKOVÁ Lenka

ANJ

SPÁLENSKÁ Lenka

ANJ

ŠTOKOVÁ Lucie

ANJ

TICHÝ Patrik

ANJ

HRYVNOVÁ Nikola (pouze ANJ)

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky

Ústní zkouška

Pondělí 21. 5. dopoledne

Předměty životního prostředí

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ČAPEK Jakub

8:00 – 8:15

8:15 – 8:30

BILÝ Pavel

8:05 – 8:30

8:30 – 8:45

HRUBEŠOVÁ Kateřina

8:25 – 8:45

8:45 – 9:00

JANECKÝ Tomáš

8:45 – 9:00

9:00 – 9:15

Německý jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BILÝ Pavel

9:00 – 9:30

9:30 – 9:45

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ČAPEK Jakub

9:30 – 9:50

9:50 – 10:05

HRUBEŠOVÁ Kateřina

9:45 – 10:10

10:10 – 10:25

JANECKÝ Tomáš

10:10 – 10:30

10:30 – 10:45

Ekologické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

BILÝ Pavel

10:10 – 10:45

10:45 – 11:00

ČAPEK Jakub

10:45 – 11:00

11:00 – 11:15

HRUBEŠOVÁ Kateřina

10:55 – 11:15

11:15 – 11:30

JANECKÝ Tomáš

11:15 – 11:30

11:30 – 11:45

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

BILÝ Pavel

11:10 – 11:45

11:45 – 12:00

ČAPEK Jakub

11:45 – 12:05

12:05 – 12:20

HRUBEŠOVÁ Kateřina

12:00 – 12:25

12:25 – 12:40

JANECKÝ Tomáš

12:25 – 12:45

12:40 – 12:55

Pondělí 21. 5. odpoledne

Předměty životního prostředí

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

MACHÁLKOVÁ Marie

14:00 – 14:15

14:15 – 14:30

MIŠOVÁ Veronika

14:10 – 14:30

14:30 – 14:45

NĚMCOVÁ Barbora

14:30 – 14:45

14:45 – 15:00

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

MACHÁLKOVÁ Marie

14:40 – 15:00

15:00 – 15:15

MIŠOVÁ Veronika

14:55 – 15:20

15:20 – 15:35

NĚMCOVÁ Barbora

15:20 – 15:40

15:40 – 15:55

HRYVNOVÁ Nikola

15:40 – 16:00

16:00 – 16:15

Ekologické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

MACHÁLKOVÁ Marie

16:00 – 16:15

16:15 – 16:30

MIŠOVÁ Veronika

16:15 – 16:30

16:30 – 16:45

NĚMCOVÁ Barbora

16:30 – 16:45

16:45 – 17:00

Český jazyk a literatura

 Jméno a příjmení

příprava

zkouška

MACHÁLKOVÁ Marie

16:40 – 17:00

17:00 – 17:15

MIŠOVÁ Veronika

17:00 – 17:20

17:20 – 17:35

NĚMCOVÁ Barbora

17:20 – 17:40

17:40 – 17:55

Úterý 22. 5. dopoledne

Předměty životního prostředí

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

RÉBL Kryštof

7:00 – 7:15

7:15 – 7:30

ŠEVČÍKOVÁ Lenka

7:15 – 7:30

7:30 – 7:45

SPÁLENSKÁ Lenka

7:30 – 7:45

7:45 – 8:00

ŠTOKOVÁ Lucie

7:45 – 8:00

8:00 – 8:15

TICHÝ Patrik

8:00 – 8:15

8:15 – 8:30

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

RÉBL Kryštof

8:10 – 8:30

8:30 – 8:45

ŠEVČÍKOVÁ Lenka

8:30 – 8:50

8:50 – 9:05

SPÁLENSKÁ Lenka

8:50 – 9:10

9:10 – 9:25

ŠTOKOVÁ Lucie

9:10 – 9:30

9:30 – 9:45

TICHÝ Patrik

9:30 – 9:50

9:50 – 10:05

Ekologické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

RÉBL Kryštof

9:50 – 10:05

10:05 – 10:20

ŠEVČÍKOVÁ Lenka

10:05 – 10:20

10:20 – 10:35

SPÁLENSKÁ Lenka

10:20 – 10:35

10:35 – 10:50

ŠTOKOVÁ Lucie

10:35 – 10:50

10:50 – 11:05

TICHÝ Patrik

10:50 – 11:05

11:05 – 11:20

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

RÉBL Kryštof

11:00 – 11:20

11:20 – 11:35

ŠEVČÍKOVÁ Lenka

11:20 – 11:40

11:40 – 11:55

SPÁLENSKÁ Lenka

11:40 – 12:00

12:00 – 12:15

ŠTOKOVÁ Lucie

12:00 – 12:20

12:20 – 12:35

TICHÝ Patrik

12:20 – 12:40

12:40 – 12:55

Praktická zkouška

Úterý 22. 5. odpoledne

  1. BILÝ Pavel
  2. ČAPEK Jakub
  3. HRUBEŠOVÁ Kateřina
  4. JANECKÝ Tomáš

Středa 23. 5.

  1. MACHÁLKOVÁ Marie
  2. MIŠOVÁ Veronika
  3. NĚMCOVÁ Barbora
  4. RÉBL Kryštof
  5. ŠEVČÍKOVÁ Lenka
  6. SPÁLENSKÁ Lenka
  7. ŠTOKOVÁ Lucie
  8. TICHÝ Patrik

Chrudim 26. 4. 2018
Ing. Stanislav Valášek
ředitel školy