Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > > Maturity > Rozpis 4A

Rozpis maturitních zkoušek 4.A

Termín konání praktické maturitní zkoušky:
13. září 207
Termín konání ústní a profilové části společné maturitní zkoušky:
14. září 2017

Maturitní komise

Předseda: Ing. Jan Račanský (Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun)
Místopředseda: Ing. Ludmila Kabelová
Třídní učitel: PhDr. Iva Bergmanová

Ústní část společné maturitní zkoušky

Předmět

Hodnotitelé

 

Český jazyk a literatura

Mgr. Marie Viková

PhDr. Markéta Mrkvičková

Anglický jazyk

Ing. Renata Zoubková

Mgr. Kateřina Pilná

Profilová část společné maturitní zkoušky

Předmět

Zkoušející

Přísedící

Zemědělské předměty
Ekonomické předměty
Praktická zkouška

Ing. Anna Pochobradská
Ing. Romana Zaňková
Ing. Pavel Hrubý

Ing. Marie Janecká
Ing. Radka Křesťanová
Ing. Ludmila Kabelová
Ing. Karel Vondra

Organizační pokyny

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky
Se koná od 13. 9. do 14. 9. 2017 v odborné učebně č. dveří 329
Studenti se zúčastní zkoušky dle následujícího rozpisu


Praktické

maturitní zkoušky 13. 9. 2017
Začátek v 8:00 hod. na školním statku ve Vestci v pracovním oděvu.
Hodnocení praktické zkoušky po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Ústní a profilová

maturitní zkouška 14. 9. 2017
Časový harmonogram zkoušení předmětů je uveden u každého žáka.
Hodnocení ústních zkoušek – vždy po skončení zkoušení uvedené skupiny žáků.

Všichni žáci se dostaví k převzetí maturitního vysvědčení a podpisu maturitního protokolu

Jmenný seznam 4. A

DIVIŠOVÁ Tereza

(pouze ČJL)

ŠTĚPÁNKOVÁ Denisa

ANJ

VÁCLAVÍKOVÁ Martina

ANJ

Ústní a profilová část společné maturitní zkoušky

Praktická zkouška

Středa 13. 9.

  1. ŠTĚPÁNKOVÁ Denisa
  2. VÁCLAVÍKOVÁ Martina

Ústní zkouška

Čtvrtek 14. 9.

Ekonomické předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ŠTĚPÁNKOVÁ Denisa

7:45 – 8:00

8:00 – 8:15

VÁCLAVÍKOVÁ Martina

8:00 – 8:15

8:15 – 8:30

Český jazyk a literatura

Jméno a příjmení

příprava

Zkouška

DIVIŠOVÁ Tereza

8:10 – 8:30

8:30 – 8:45

ŠTĚPÁNKOVÁ Denisa

8:30 – 8:50

8:50 – 9:05

VÁCLAVÍKOVÁ Martina

8:50 – 9:10

9:10 – 9:25

Anglický jazyk

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ŠTĚPÁNKOVÁ Denisa

9:20 – 9:40

9:40 – 9:55

VÁCLAVÍKOVÁ Martina

9:40 – 10:00

10:00 – 10:15

Zemědělské předměty

Jméno a příjmení

příprava

zkouška

ŠTĚPÁNKOVÁ Denisa

10:10 – 10:25

10:25 – 10:40

VÁCLAVÍKOVÁ Martina

10:25 – 10:40

10:40 – 10:55

Chrudim 23. 6. 2017
Ing. Stanislav Valášek

ředitel školy